profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

BoZka - Marka ceniona za indywidualność

BoZka - Marka ceniona za indywidualność

Opublikowano 2018-09-03 00:00:00 w kategorii [Handel Elektroniczny]
Oferta: Link do strony

Ozdoby oraz stroiki do włosów inspirowane modą lat pięćdziesiątych zyskują na popularności w Polsce oraz na świecie. W kraju ich produkcją zajmuje się rewelacyjna firma - BoZka - która ręcznie wykonuje każdy oferowany artykuł. Jej propozycje cieszą się ogromną popularnością na ślubach, zwłaszcza wśród Pań Młodych, które poszukują nowoczesnych dodatków do swoich kreacji. Ponadto, przygotowywane przez firmę akcesoria są także częstym widokiem na czerwonym dywanie - gwiazdy cenią sobie obecność charakterystycznej ozdoby podczas eleganckich wydarzeń.

Stroik do włosów dla każdej kobiety

Na szczęście firma BoZka powstała po to, by oferować alternatywne rozwiązania modowe dla każdej pani. Oznacza to, że jej produkty pojawiają się zarówno w sferach znanych osobistości, jak i podczas prywatnych wydarzeń. Dodatkowo, warto zaznaczyć, iż firma jest otwarta na współpracę z klientkami podczas fazy projektowania. Oznacza to, że każda z pań chcących kupić wyjątkowy stroik do włosów, może zaproponować jego modyfikację. Projektanci marki BoZka wprowadzą zasugerowane przez klientkę zmiany, tworząc piękną, spersonalizowaną ozdobę.

BoZka
ul. Jedności 26/2
65-018 Zielona Góra
woj. lubuskie
Telefon: 609 801 840Photo obrazki