profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Dalekie i egzotyczne wyprawy

Dalekie i egzotyczne wyprawy

Opublikowano 2019-09-22 00:00:00 w kategorii [Turystyka]
Oferta: Wycieczki do Japonii

Planując egzotyczną wyprawę, warto zainteresować się ofertą biura podróży Logos Travel. Posiadają oni niezwykle bogate doświadczenie, jako że już od ponad 24 lat zajmują się organizowaniem pasjonujących wycieczek. Organizują wyjazdy w kameralnych grupach, dzięki czemu mogą zapewnić naprawdę wysoki standard obsługi i dostosowanie do potrzeb klientów. Od wielu lat plasują się też w pierwszej czwórce najbezpieczniejszych biur podróży w Polsce, dlatego z pewnością warto im zaufać. Można się z nimi udać na dosłownie każdy kontynent.

Pasjonujące wycieczki do Japonii

Wycieczki do Japonii to pasjonujące wyprawy, które na zawsze zapadają w pamięć, więc oczywiście nie mogło ich zabraknąć w ofercie biura podróży Logos Travel. Podczas nich, mogą się Państwo wybrać między innymi do Tokio i zwiedzić zarówno historyczne świątynie, jak i nowoczesne drapacze chmur. Będzie to doskonała do spróbowania niezwykłych lokalnych dań, w tym prawdziwego ramenu, ryby fugu, lunchu typu 'kaiseki' i nie tylko. Ponadto, wycieczki do Japonii to też idealna propozycja dla miłośników pięknych krajobrazów.

Logos Travel
ul. Mickiewicza 28
60-836 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 618 402 250Photo obrazki