profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Ekskluzywne akcesoria kosmetyczne

Ekskluzywne akcesoria kosmetyczne

Opublikowano 2019-08-01 00:00:00 w kategorii [Handel Elektroniczny]
Oferta: Profesjonalne cążki do skórek - Charm & Beauty

Charm and Beauty to świetnie zaopatrzony sklep internetowy z ekskluzywnymi akcesoriami kosmetycznymi. Jest to idealne miejsce dla osób, które nie są zadowolone z niskiej jakości produktów powszechnie dostępnych na polskim rynku. Akcesoria tak wysokiej jakości są nie tylko piękniejsze i bardziej wytrzymałe, ale również bezpieczniejsze w stosowaniu, jako że zostają wykonane np. ze stali chirurgicznej lub w przypadku wersji dla alergików - z teflonu. Mogą Państwo zamówić np. pilniki, pęsety, polerki, zestawy do golenia i nie tylko.

Profesjonalne cążki do skórek

Poza tym, w sklepie online Charm and Beauty oferowane są również profesjonalne cążki do skórek. Kupują ją nie tylko osoby prywatne, ale także wyspecjalizowane gabinety kosmetyczne, którym zależy na tym, aby świadczyć swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Tego rodzaju przyrządy są niezbędne do wykonywania zabiegów manicure i pedicure, ponieważ pozwalają odpowiednio przygotować dłonie lub stopy poprzez usunięcie zbędnych warstw skóry na paznokciach i wokół nich. Z pełną ofertą produktów można zapoznać się na stronie sklepu Charm and Beauty.

Charm & Beauty
ul. Grochowska 309/317
03-823 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefon: 607 996 747Photo obrazki