profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Elementy architektury miejskiej

Elementy architektury miejskiej

Opublikowano 2019-10-20 00:00:00 w kategorii [Handel Elektroniczny]
Oferta: https://www.meble-miejskie.pl/

Elementy drobnej architektury miejskiej stanowią niekwestionowaną specjalność firmy Gemma. Dbają oni o to, aby ich produkty były dopracowane pod każdym względem i perfekcyjnie łączyły w sobie funkcje dekoracyjne z praktycznymi. Cena transportu jest taka sama, niezależnie od tego, z jakiego miejsca w Polsce składają Państwo zamówienie. Co więcej, dostarczone produkty mogą zostać od razu zamontowane przez doświadczonych fachowców, aby idealnie spełniały swoje zadanie. Poza tym, większe zamówienia zostają objęte rabatem.

Stojak do roweru

Stojak do roweru to jeden z najchętniej zamawianych produktów w ofercie sklepu internetowego Gemma. Warto zadbać o to, aby liczba takich elementów była jak największa na terenie miasta lub nawet wsi, ponieważ dzięki temu zachęcamy mieszkańców do korzystania z jednośladów zamiast auta lub środków komunikacji publicznej. Jest to korzystne zarówno dla środowiska, jak i ludzkiej kondycji. Stojaki na rowery mogą mieć różnorodne rozmiary, a wiele z nich można też sukcesywnie rozbudowywać w razie potrzeby.

Meble Miejskie
ul. Kościuszki 34
50-012 Wrocław
woj. dolnośląskie
Telefon: 717 345 504Photo obrazki