profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Filmowanie oraz zdjęcia

Filmowanie oraz zdjęcia

Opublikowano 2019-09-10 00:00:00 w kategorii [Hobby i Czas Wolny]
Oferta: Kamerzysta na ślub - Kraków

Chcąc stworzyć wyjątkową pamiątkę z imprezy okolicznościowej w postaci filmu czy zdjęć należy starannie dobrać firmę, która zajmie się realizacją takiego projektu. Vivo Studio z Krakowa jest zespołem doświadczonych fotografów, montażystów i kamerzystów na śluby, urodziny oraz inne uroczystości. Jego usługi doceniają klienci z całego kraju, którzy marzyli o stworzeniu unikalnego nagrania oraz zapadających w pamięci ujęć. Na stronie internetowej firmy można zapoznać się z jej dotychczasowymi realizacjami oraz znaleźć numer kontaktowy.

Doświadczony kamerzysta na ślub w Krakowie

Specjalista zatrudniony do obsługi wydarzenia to niezwykle utalentowany kamerzysta na ślub, który może dotrzeć do Krakowa i jego okolic, ale także zrealizować nagrania w innych częściach Polski. Zespół charakteryzuje indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki czemu powstające obrazy w pełni odpowiadają jego oczekiwaniom oraz preferencjom. Profesjonalne programy wykorzystywane przy edycji oraz montażu sprawiają, że każdy film ślubny czy uroczystościowy zrealizowany przez Vivo Studio wygląda estetycznie.

Vivo Studio
ul. Franciszka Bohomolca 7/24
31-416 Kraków
woj. małopolskie
Telefon: 889 507 007Photo obrazki