profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Gdzie kupić Kava Kava?

Gdzie kupić Kava Kava?

Opublikowano 2019-10-04 00:00:00 w kategorii [Handel Elektroniczny]
Oferta: plantago-sklep.pl

Plantago to sklep zajmujący się sprzedażą ziół i produktów naturalnych online. Zawsze dbają oni o to, aby oferowane przez nich towary przedstawiały wysoką jakość i były bezpieczne w stosowaniu. W opisach swoich produktów umieszczają informację o odpowiednim przyrządzeniu ziołowego lekarstwa, a także o przeciwwskazaniach do jego użytkowania. Swój asortyment zawsze odpowiednio przechowują, dbając o wysoką higienę, aby właściwości nie uległy zmianie. Wciąż się rozwijają i wzbogacają swoją ofertę o nowe pozycje.

Kava Kava

Kava kava, znana także jako pieprz metystynowy, to roślina występująca w gorącym klimacie o wysokiej wilgotności, szczególnie na wyspach na Oceanie Spokojnym. Oddziałuje ona na układ limbiczny, czyli tą część mózgu, która odpowiada za odczuwanie emocji. Dzięki temu uspokaja, łagodzi skutki stresu, redukuje stopień odczuwania stanów depresyjnych i lękowych. Co więcej, rozluźnia również mięśnie, łagodzi ból i działa wspomagająco przy zwalczaniu infekcji. Zioło kava kava można wygodnie i tanio kupić w sklepie Plantago.

Sklep Plantago
ul. Aleja Mickiewicza 20C
77-400 Złotów
woj. wielkopolskie
Telefon: 690 572 606Photo obrazki