profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Internetowy sklep z kawą

Internetowy sklep z kawą

Opublikowano 2019-05-23 00:00:00 w kategorii [Handel Elektroniczny]
Oferta: Najmocniejsza kawa świata

Palarnia kawy Czarna Kawka prowadzi świetnie zaopatrzony sklep internetowy, gdzie mogą Państwo zamówić wyłącznie produkty najwyższej jakości, gwarantujące niezapomniany aromat i smak. Korzystają oni z profesjonalnego pieca przeznaczonego do celów rzemieślniczych i każdą partię degustują osobiście, aby do klientów docierała wyłącznie najlepsza kawa. W razie problemów z wyborem odpowiedniego dla siebie wariantu, zawsze mogą Państwo zasięgnąć ich profesjonalnej rady. Można tam zamówić produkty np. z Indii, Hondurasu, Kolumbii czy Brazylii.

Najmocniejsza kawa świata

Z pewnością interesującą ciekawostkę stanowi fakt, że w sklepie internetowym palarni Czarna Kawka dostępna jest również najmocniejsza kawa świata. Poleca się ją wyłącznie osobom przyzwyczajonym do przyjmowania dużych ilości kofeiny, jako że posiada aż dwukrotnie więcej tego składnika niż swoje tradycyjne odpowiedniki. Dzięki temu, że daje solidny zastrzyk energii, doskonale sprawdzi się w sytuacjach, gdy potrzebujemy szybkiego i skutecznego pobudzenia. Dostępna jest zarówno wersja ziarnista, jak i rozpuszczalna najmocniejszej kawy świata.

Czarna Kawka
ul. 11 Listopada 91A
26-600 Radom
woj. mazowieckie
Telefon: 602 313 095Photo obrazki