profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Kancelaria prawna

Kancelaria prawna

Opublikowano 2019-06-05 00:00:00 w kategorii [Biznes i Ekonomia]
Oferta: Adwokat z Gdańska

W kancelarii adwokackiej Katarzyny Słobody-Purcel zawsze otrzymają Państwo profesjonalną pomoc prawną. Każdy klient spotka się tam z indywidualnym i przyjaznym podejściem, co z pewnością wpływa na poziom zadowolenia ze współpracy. Atrakcyjną ofertą jest możliwość płatności w ratach, dzięki czemu osoby o trudniejszej obecnie sytuacji finansowej mogą sobie również na to pozwolić. Co więcej, jeśli potrzebna jest Państwu jedynie porada, ale nie reprezentacja w sądzie, z usług można wygodnie skorzystać drogą internetową.

Kancelaria adwokata

Katarzyna Słoboda-Purcel zazwyczaj pracuje jako adwokat w Gdańsku, ale posiada również filię w Malborku. Zakres jej usług jest bardzo szeroki, dlatego jest ona w stanie Państwu pomóc w wielu różnorodnych sprawach. Zajmuje się na przykład prawem karnym i karnoskarbowym, pełniąc rolę obrońcy lub oskarżyciela. Ponadto, zapewnia także kompleksową obsługę firm, dzięki czemu przedsiębiorcy nie muszą się martwić o spełnienie wszystkich formalności. Nieobce są jej też sprawy rodzinne, takie jak rozwód, podział opieki nad dzieckiem i nie tylko.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Słoboda-Purcel
ul. Strzelecka 7b
80-803 Gdańsk
woj. pomorskie
Telefon: 793 028 401Photo obrazki