profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

KEK-Metal - Sprawdzona hurtownia narzędzi

KEK-Metal - Sprawdzona hurtownia narzędzi

Opublikowano 2019-07-26 00:00:00 w kategorii [Handel Elektroniczny]
Oferta: Pasy transportowe - KEK-Metal Wrocław

Młotki, piły, wiertarki, pasy transportowe, komplety śrubek i nitów to produkty, które muszą się znaleźć w każdym domu czy firmie budowlanej, remontowej i wielu innych. Najwyższej jakości artykuły znaleźć można w ofercie hurtowni KEK-Metal z Wrocławia, która słynie z części pochdozących popularnych producentów dostępnych w konkurencyjnych cenach. Bogaty asortyment różnego typu narzędzi i akcesoriów pozwoli na wyposażenie warsztatu oraz zaopatrzenie pracowników w profesjonalny sprzęt do dokonywania napraw i prac budowlanych.

Pasy transportowe - Wrocław

KEK-Metal oferuje wysokiej jakości pasy transportowe we Wrocławiu oraz klientom z bardziej odległych regionów. Pracownicy hurtowni pomagają dobrać rozwiązania spełniające potrzeby klientów oraz należycie zabezpieczyć transportowane przez nich ładunki. Te produkty są najczęściej wykorzystywane przy przewozie różnych dóbr, w celu ochrony innych uczestników ruchu drogowego oraz samego cargo. W zależności od wybranego modelu, pasy transportowe mogą być dodatkowo wyposażone w napinacz oraz być sprzedawane z zabezpieczeniami kątowymi.

KEK-Metal
ul. Gazowa 3
53-513 Wrocław
woj. dolnośląskie
Telefon: 713 363 114Photo obrazki