profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Komfortowy transport

Komfortowy transport

Opublikowano 2018-10-13 00:00:00 w kategorii [Motoryzacja]
Oferta: Przewóz osób busem

Firma Super Travel 24 organizuje komfortowe przewozy na lotniska, dzięki którym nie trzeba martwić się o punktualność. Wyjazd jest organizowany odpowiednio wcześniej, aby nawet w przypadku niesprzyjających warunków na drodze, mogli Państwo zdążyć na samolot. Firma specjalizuje się szczególnie w przejazdach z Poznania na lotniska takie jak Okęcie w Warszawie, Strachowice we Wrocławiu oraz Tegel i Schonefeld w Berlinie. Grupowe zamówienia wiążą się z korzystnymi zniżkami oraz możliwością wskazania miejsca zbiórki.

Przewóz osób busem

W Super Travel 24 mają Państwo zapewniony przewóz osób busem w pełni sprawnym, a także nowoczesnym. Firma posiada w swojej flocie auta marek Renault, Opel, Volkswagen i Ford, które posiadają wiele udogodnień i zapewniają wysoki komfort podróży. Mogą Państwo zamówić transfer nie tylko na lotnisko, ale także np. na wydarzenie sportowe, konferencję lub uroczystość rodzinną. Warto wiedzieć, że w busach znajduje się komplet ładowarek i kabli, pozwalających naładować różnego rodzaju urządzenia mobilne.

Super Travel Sp. z o.o.
ul. Mostowa 29/5
61-854 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 665 444 000Photo obrazki