profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Kształtowanie elementów metalowych

Kształtowanie elementów metalowych

Opublikowano 2019-08-09 00:00:00 w kategorii [Biznes i Ekonomia]
Oferta: Zomit Obróbka Metali

Zomit, czyli Zakład Obróbki Metali i Tworzyw, to doświadczona firma, która działa na rynku już od wielu lat, oferując swoim klientom profesjonalne usługi. Zajmuje się ona szlifowaniem, walcowaniem, toczeniem CNC czy frezowaniem CNC z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn oraz wykwalifikowanych specjalistów. Obróbka metali, którą oferuje, pozwala na uzyskanie elementów odpowiadających indywidualnym potrzebom każdego klienta oraz umożliwiających stworzenie starannie zaprojektowanej konstrukcji metalowej.

Profesjonalna obróbka metali

Obróbka metali to zestaw usług mających na celu wykonanie części zgodnie z przygotowanym projektem. W ich ramach firma produkuje zarówno pojedyncze elementy wykorzystywane w przemyśle, budownictwie oraz wielu innych dziedzinach, ale także kompletne konstrukcje stalowe będące podstawą wielu budynków czy innych obiektów architektury. Każde zlecenie realizowane jest indywidualnie, zgodnie z poczynionymi ustaleniami, aby jak najlepiej odzwierciedlić dokumentację dostarczoną przez klienta i spełnić jego wszystkie oczekiwania.

Zomit
ul. Grunwaldzka 68
83-000 Pruszcz Gdański
woj. zachodniopomorskie
Telefon: 58 301 93 65Photo obrazki