profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Motywacja dla pracowników

Motywacja dla pracowników

Opublikowano 2019-06-30 00:00:00 w kategorii [Edukacja]
Oferta: Power speech - Artur Partyka

Przedsiębiorcy często szukają sposobu na to, aby poprawić wydajność swojej kadry. Jednym z nich może być wynajęcie mówcy motywacyjnego, który zmobilizuje pracowników do przełamywania swoich słabości i korzystania ze swojego potencjału. Jego wykłady uczą kadrę, aby nie obawiać się wyzwań, tylko konsekwentnie realizować swoje cele i ambicje. Niejednokrotnie zdarza się, że planujemy jakieś działania, a potem ich nie realizujemy, bo wydaje nam się, że się do tego nie nadajemy - zadaniem mówcy motywacyjnego jest odnaleźć sedno problemu i pomóc przełamać te obawy.

Power speech Artura Partyki

Jedną z najbardziej znanych osób, które prowadzą wykłady typu power speech, jest bez wątpienia Artur Partyka. Dzięki temu, że przez lata odnosił znaczące sukcesy w lekkoatletyce, dobrze wie, jak ważna jest odpowiednia motywacja i samodyscyplina. W swoich przemówieniach koncentruje się na pozytywach, ponieważ to one najlepiej mobilizują. Często wspomina swoją determinację i cierpliwość podczas długich treningów i uczy, jak wykształcać w sobie te cechy. Autorytet tak znanego sportowca sprawia, że zazwyczaj uczestnicy z zainteresowaniem słuchają wykładu power speech i biorą sobie do serca przekazywane tam wskazówki.

Artur Partyka
ul. Aleja Niepodległości
02-653 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefon: 531 813 355Photo obrazki