profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Naprawa zniszczonych powierzchni

Naprawa zniszczonych powierzchni

Opublikowano 2019-11-19 00:00:00 w kategorii [Inne]
Oferta: Usuwanie plam z mebli tapicerowanych

Specjaliści z firmy Renosmart zajmują się naprawianiem zniszczonych powierzchni, wykonanych np. z aluminium, stali, szkła, skóry, drewna lub innych materiałów. Ich usługi to często tańszy i mniej problematyczny sposób na poradzenie sobie z uszkodzeniami niż wymiana całego elementu na nowy. Niezależnie od tego, czy do zniszczenia doszło w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wandalizmu czy też po prostu przez długotrwałe użytkowanie, skaza zostanie usunięta w taki sposób, że stanie się niezauważalna gołym okiem.

Usuwanie plam z mebli tapicerowanych

Jedną z najpopularniejszych usług z oferty przedstawionej przez firmę Renosmart jest usuwanie plam z mebli tapicerowanych. Zawsze zaczynają oni od wytrzepania i odkurzenia naprawianej powierzchni, a następnie przechodzą do zastosowania odplamiaczy, które łączą w sobie skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Upewniają się przy tym wcześniej, że dany środek nie spowoduje powstania przebarwień. Usuwają plamy z mebli tapicerowanych nie tylko powierzchownie, lecz także stosują preparaty wnikające w głąb materiału i dokonujące gruntownego czyszczenia.

Renosmart
ul. Modlińska 45a
05-110 Jabłonna
woj. mazowieckie
Telefon: 227 321 204Photo obrazki