profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Naprawy aut

Naprawy aut

Opublikowano 2020-06-10 00:00:00 w kategorii [Motoryzacja]
Oferta: Mechanik samochodowy - Bascik Cieszyn

Jeśli potrzebują Państwo mechanika samochodowego z okolic Cieszyna, zapraszamy do PPHU Baścik - prowadzimy kompleksowe naprawy aut, także te powypadkowe. Nasz mechanik samochodowy posiada bogate doświadczenie w naprawach aut różnych marek, korzysta z wysokiej jakości materiałów oraz posiada szerokie zaplecze techniczne. Likwidacja wszelkiego rodzaju szkód odbywa się szybko i sprawnie, w zależności od wielkości i rodzaju szkody. Ponadto, posiadamy też serwis klimatyzacji więc mogą Państwo załatwić wiele rzeczy w jednym miejscu.

Dobry mechanik samochodowy

PPHU Baścik to firma zajmująca się naprawą aut różnego typu, oferujemy, między innymi:- Wymianę elementów układów zawieszenia, hamulcowego i kierowniczego,- Naprawami blacharskimi i lakierniczymi,- Wymianę filtru paliwa,- Wymianę oleju silnikowego,- Konserwacje podwozi i karoserii samochodowychoraz wiele innych usług a jeśli zaistnieje potrzeba wynajęcia samochodu zastępczego, również oferujemy tego typu usługę. Resztą zajmie się nasz doświadczony mechanik samochodowy - Cieszyn i okolice to rejon, gdzie znajduje się nasz warsztat.

PPHU Baścik
ul. Gajowa 26
43-426 Dębowiec
woj. śląskie
Telefon: 338 588 588Photo obrazki