profesjonalny biznes dla firm




Wyszukiwarka





rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Nowoczesne leczenie stomatologiczne

Nowoczesne leczenie stomatologiczne

Opublikowano 2019-05-26 00:00:00 w kategorii [Medycyna i Zdrowie]
Oferta: Dentysta

W klinice dentystycznej Stankowscy & Białach można spotkać naprawdę świetnych specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy, dysponują rozbudowaną wiedzą oraz bogatym doświadczeniem. Co więcej, wprowadzane są tam nieustannie innowacje z dziedziny stomatologii, dlatego mogą Państwo zapisać się na nowoczesne zabiegi, wykonywane według bieżących światowych standardów. Przy pomocy najnowszych technologii, można uzyskać nie tylko rewelacyjne rezultaty leczenia, ale również oszczędzić bólu pacjentom.

Dentysta w Poznaniu

Gabinet Stankowscy & Białach to z pewnością godne polecenia miejsca dla każdego, komu potrzebny jest znakomity dentysta. Poznań stanowi lokalizację tej kliniki, dlatego większość udających się tam pacjentów to mieszkańcy tego miasta lub bliskich okolic. Można zapisać się na szereg różnorodnych zabiegów, takich jak na przykład usuwanie zębów, wykonywane w sytuacji, gdy nie ma możliwości ich wyleczenia. Ponadto, dokonuje się tam również podniesienia dna zatoki szczękowej, tworzenia protez, wszczepiania implantów i nie tylko.

Stankowscy & Białach
ul. Pilska 15
61-045 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 616 533 802



Photo obrazki