profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Nowoczesne osiedle w gminie Nadarzyn

Nowoczesne osiedle w gminie Nadarzyn

Opublikowano 2019-07-06 00:00:00 w kategorii [Biznes i Ekonomia]
Oferta: Domy pod Warszawą

Firma Robles Development jest odpowiedzialna za tworzenie nowoczesnego osiedla w Starej Wsi w gminie Nadarzyn. Dbają oni o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, aby wznoszone przez nich budynki stanowiły dla ich klientów wymarzone miejsce zamieszkania. Domy te zapewniają nie tylko komfort użytkowania i niezależność, ale również pozwalają uwolnić się od miejskiego zgiełku. Położone są bowiem w malowniczej, spokojnej okolicy, która jest jednak odpowiednio połączona ze stolicą, aby nie utrudniać Państwu dojazdu do pracy i w wiele innych miejsc.

Domy pod Warszawą

Oferowane przez firmę Robles Development domy pod Warszawą są niezwykle przestronne, dzięki czemu nie będą Państwo narzekać na brak miejsca. W czterech sypialniach wystarczy przestrzeni dla całej rodziny, a dzięki dwóm łazienkom, nie będzie tłoku podczas porannej lub wieczornej toalety. Co więcej, każdy dom posiada również garaż mogący pomieścić aż dwa samochody i posiadający sterowaną elektrycznie bramę segmentową. Zarówno podjazd, jak i opaska dookoła domu, a także dojście do furtki i śmietnika wykonane jest z kostki brukowej.

Robles
ul. Stara Wieś
05-830 Stara Wieś
woj. mazowieckie
Telefon: 665 050 540Photo obrazki