profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Nowoczesne oświetlenie

Nowoczesne oświetlenie

Opublikowano 2019-07-03 00:00:00 w kategorii [Komputery i Internet]
Oferta: Taśma led rgb z pilotem

W sklepie internetowym Feniks można zakupić nowoczesne oświetlenie LED. Jest to rozwiązanie niezwykle dekoracyjne, więc mogą Państwo z jego pomocą znacząco podnieść walory estetyczne danego pomieszczenia. Pewne jego zakątki można podkreślić wybranym kolorem światła, a inne przyciemnić, co pozwala tworzyć ciekawy wystrój wnętrza. Do oświetlenia LED można kupić specjalny sterownik i decydować o jego natężeniu oraz barwie. Dostępne są zarówno pojedyncze diody, jak i całe taśmy, a także przydatne akcesoria, takie jak profile elastyczne lub aluminiowe.

Taśma LED RGB z pilotem

Jednym z najciekawszych produktów, oferowanych przez sklep online Feniks, jest taśma LED RGB z pilotem. Jest to produkt pozwalający zmieniać barwę oświetlenia, w którym każda dioda działa niezależnie. Ma on formę rolki liczącej aż 5 metrów i można go zamówić w dowolnej ilości. Posiada najwyższej jakości diody marki EPISTAR, dzięki czemu jest wytrzymały i zapewnia rewelacyjne efekty wizualne. Taśmy LED RGB z pilotem ze sklepu Feniks są samoprzylepne i wodoodporne, dlatego z powodzeniem można ich używać również na zewnątrz.

Feniks LED System
ul. Letnia 23
62-300 Września
woj. wielkopolskie
Telefon: 602 641 957Photo obrazki