profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Ochrona wynalazków i znaków towarowych

Ochrona wynalazków i znaków towarowych

Opublikowano 2019-10-18 00:00:00 w kategorii [Biznes i Ekonomia]
Oferta: Kancelaria patentowa

Kancelaria patentowa, którą założył w Warszawie Bartłomiej Tomaszewski swoje usługi oferuje klientom z okolicy, ale także z bardziej odległych miejscowości. Zajmuje się ona kwestiami związanymi z wzorami przemysłowymi i użytkowymi, wynalazkami oraz znakami towarowymi. Doświadczony rzecznik patentowy musi posiadać kompleksową wiedzę na temat obowiązujących w Polsce procedur rejestracji tych elementów, a także sposobów na dochodzenie racji przez ich twórców i właścicieli. Poszczególne usługi zostały przybliżone na jej stronie internetowej.

Niezawodna kancelaria patentowa

Każdy przedsiębiorca, któremu zależy na utrzymaniu stabilnej pozycji w branży oraz zneutralizowaniu działań nieuczciwej konkurencji powinien skontaktować się z rzecznikiem. Kancelaria patentowa pozwoli mu zadbać o interesy firmy, przede wszystkim te związane z powstałymi w wyniku jej działalności produktami, strategiami, sloganami, identyfikacją wizualną oraz wieloma innymi. Pojawienie się ich w rejestrze, ułatwi ich ochronę przed kradzieżą, kopiowaniem czy podszywaniem się innych przedsiębiorstw pod wybraną markę.

Kancelaria Patentowa Bartłomiej Tomaszewski
ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 1/12
03-984 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefon: 608 485 437Photo obrazki