profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Odnowa podłogi w magazynie lub hali

Odnowa podłogi w magazynie lub hali

Opublikowano 2019-10-11 00:00:00 w kategorii [Inne]
Oferta: Ctex - Naprawa posadzki

Firma Concre-Tex Patryk Górski oferuje Państwu nowoczesne i niezwykle skuteczne usługi z zakresu odnowy podłóg. Działają oni zazwyczaj w budynkach przemysłowych, takich jak magazyny i hale, ale niejednokrotnie pracowali również w biurach czy nawet domach prywatnych. Niezależnie od tego, czy Państwa podłoże jest już bardzo pościerane i spękane czy też zostało dopiero niedawno wykonana, warto skorzystać tego rodzaju usług, aby podnieść jej trwałość oraz walory wizualne. Każde zlecenie realizowane jest szybko i sprawnie.

Profesjonalna naprawa posadzki

Profesjonalna naprawa posadzki wymaga odpowiedniego dobrania metod oraz preparatów do konkretnego rodzaju i stanu powierzchni. Fachowcy z firmy Concre-Tex Patryk Górski dysponują w tej kwestii rozległą wiedzą i bogatym doświadczeniem, dlatego mogą zapewniać swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Stosowana przez nich technologia polerowania betonu pozwala uczynić powierzchnię bardziej błyszczącą, odporną na wchłanianie cieczy i uszkodzenia mechaniczne, a także łatwiejszą w utrzymaniu w czystości.

Concre-Tex
ul. Wolności 48BF
43-602 Jaworzno
woj. śląskie
Telefon: 505 281 554Photo obrazki