profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Oferta biura podróży

Oferta biura podróży

Opublikowano 2019-07-06 00:00:00 w kategorii [Turystyka]
Oferta: Wyjazdy dla firm

Planując wycieczkę większą grupą warto skorzystać z usług doświadczonego biura podróży. Pomoże ono w znalezieniu zakwaterowania o ustalonym standardzie, wybranego środka transportu, ale także w efektywnej organizacji czasu. Rubezahl to agencja turystyczna z Poznania, która przygotowuje rewelacyjne wyjazdy dla firm, szkół oraz innych grup zorganizowanych. Dzięki licznym podróżom i wiedzy jej pracowników wszystkie wycieczki zapewniają uczestnikom masę atrakcji oraz sprawiają, iż przez długi czas są one pozytywnie przez nich wspominane.

Wyjazdy dla firm

Wyjazdy dla firm mają na celu zmotywowanie pracowników i stworzenie znacznie bardziej zgranego zespołu. W zależności od budżetu, którym dysponuje pracodawca, mogą się one odbywać w kraju lub za granicą. W harmonogramie takiej wycieczki zazwyczaj znajduje się zwiedzanie wielu atrakcji danego regionu, a także szereg zajęć skierowanych do całej grupy. Podczas wspólnych posiłków czy wyjść będą mogli oni odnaleźć wspólny język oraz dowiedzieć się czegoś o sobie. Biuro Rubezahl zadba o to, by po takim wyjeździe pracownicy firmy byli pełni pozytywnej energii i chęci do dalszego działania.

Rubezahl
ul. Lodowa 31/1
60-227 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 531 339 952Photo obrazki