profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Ogrodnicy z wieloletnim doświadczeniem

Ogrodnicy z wieloletnim doświadczeniem

Opublikowano 2019-09-20 00:00:00 w kategorii [Inne]
Oferta: Układanie kostki brukowej

Zielone Ogrody to ceniona firma ogrodnicza z Tarnowa Podgórnego pod Poznaniem, obsługująca klientów z wielu okolicznych miejscowości. Jej oferta jest kierowana przede wszystkim do osób, które chciałyby, aby przestrzeń wokół ich domu wyglądała estetycznie, a jednocześnie była funkcjonalna do domowników. Poza kompleksowym zaprojektowaniem i założeniem estetycznego ogrodu, firma oferuje także profesjonalne układanie kostki brukowej czy tworzenie stawów i oczek wodnych na terenie posesji swoich klientów

Układanie kostki brukowej w Poznaniu

Tworzenie ogrodów to nie tylko nasadzanie nowych roślin czy przygotowywanie terenów pod oczka wodne. Jest to także wykonanie ścieżek, tarasów, altanek czy podjazdu dla samochodów. Zielone Ogrody to firma, która oferuje swoją asystę w każdej kwestii, dlatego klienci tak chętnie nawiązują z nią współpracę. Układanie kostki brukowej w Poznaniu i okolicy pod ogrodowe ścieżki, chodniki wokół domu czy inne to usługa wymagająca staranności i doświadczenia. Stawiając na ten zespół nie trzeba obawiać się tego, iż położone materiały zaczną się odkształcać czy przesuwać.

Zielone Ogrody s.c.
ul. Rokietnicka 36
62-080 Tarnowo Podgórne
woj. wielkopolskie
Telefon: 665 506 505Photo obrazki