profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Poradnia Slimfood w Gdańsku

Poradnia Slimfood w Gdańsku

Opublikowano 2019-01-31 00:00:00 w kategorii [Medycyna i Zdrowie]
Oferta: slimfood.pl

Założycielką poradni dietetycznej Slimfood w Gdańsku jest dietetyk i coach żywieniowy Magdalena Oleś. Wśród licznej grupy pacjentów gabinetu znajdują się zarówno osoby zmagające się z otyłością, nadwagą, różnorodnymi chorobami, jak i sportowcy, weganie oraz wegetarianie. Dietetyczka, Magdalena Oleś skutecznie pomaga przejść przez trudny okres, jakim jest odchudzanie i na stałe wprowadza w życie swoich podopiecznych zdrowe nawyki żywieniowe. Dodatkowo poradnia dietetyczna Slimfood wyposażona jest w analizator składu ciała, który dokonuje szczegółowy pomiarów określających m.in. zawartość tkanki tłuszczowej.

Racjonalne odchudzanie

Samodzielne odchudzanie bardzo często kończy się efektem jo-jo, czyli powrotem wcześniej utraconych kilogramów. Powodem tego jest prowadzenie nieracjonalnej diety. Specjalistka Magdalena Oleś, właścicielka poradni Slimfood w Gdańsku posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami z nadmierną masą ciała. Dzięki temu dietetyczka dobrze wie, jaki plan żywieniowy ułożyć dla danego pacjenta, aby odchudzanie przebiegało sprawnie, a przede wszystkim bezpiecznie. Poradnia dietetyczna Slimfood oferuje również tworzenie diet dla kobiet w ciąży.

Poradnia dietetyczna Slimfood
ul. Aleja Jana Pawła II 20/219
80-462 Gdańsk
woj. pomorskie
Telefon: 509 964 573Photo obrazki