profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Pranie dywanów, mebli tapicerowanych i nie tylko

Pranie dywanów, mebli tapicerowanych i nie tylko

Opublikowano 2019-08-18 00:00:00 w kategorii [Inne]
Oferta: Cennik - sprzątanie mieszkań

W firmie sprzątającej Kalefaktor mogą Państwo zamówić wielorakie usługi, które pozwolą lepiej zadbać o czystość w danym pomieszczeniu. Zespół fachowców z bogatym doświadczeniem przyjedzie pod wskazany adres i zadba o to, aby usunąć wszystkie zabrudzenia. Stosują oni nowoczesny sprzęt, taki jak odkurzacze piorące renomowanej marki Karcher, dzięki którym mogą czyścić między innymi wykładziny, dywany, kanapy, fotele, krzesła tapicerowane i nie tylko. Z ich usług często korzystają firmy, aby utrzymać czystość w biurze.

Sprzątanie mieszkań w Krakowie - cennik

Usługą zamawianą bardzo często w firmie Kalefaktor jest sprzątanie mieszkań w Krakowie. Cennik zależy od kilku czynników, takich jak metraż domu lub mieszkania. Co więcej, ze względu na większy nakład pracy, sprzątanie poremontowe kosztuje więcej niż bieżące. Warto skorzystać z ich usług, aby zapewnić sobie więcej wolnego czasu dla siebie i swoich bliskich, uwalniając się od konieczności ciągłego sprzątania. Ze szczegółami oferty można zapoznać się odwiedzając stronę internetową firmy Kalefaktor.

Kalefaktor
ul. Słomiana 2/57
30-316 Kraków
woj. małopolskie
Telefon: 603 642 623Photo obrazki