profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Profesjonalna kancelaria adwokacka

Profesjonalna kancelaria adwokacka

Opublikowano 2019-06-02 00:00:00 w kategorii [Biznes i Ekonomia]
Oferta: Porady prawne - Poznań

Kancelaria adwokacka Wałoszek-Stachowiak to miejsce, gdzie zawsze spotkają się Państwo z pełnym profesjonalizmem, a także indywidualnym podejściem do klienta. Pracujący tam prawnicy zawsze starają się znaleźć jak najbardziej optymalne rozwiązanie danego problemu, które jest adekwatne do konkretnego przypadku, a jednocześnie powoduje najmniej komplikacji. Pomoc mogą Państwo z różnorodnych dziedzin, w tym prawa administracyjnego, handlowego, podatkowego, rodzinnego, spadkowego, karnego i nie tylko.

Porady prawne - Poznań i nie tylko

Kancelaria adwokacka Wałoszek-Stachowiak oferuje swoje porady prawne w Poznaniu i Kościanie, gdzie można osobiście udać się do biura. Nie ograniczają oni jednak swojej działalności wyłącznie do tych miast i świadczą swoje usługi również online. Mogą więc Państwo wypełnić odpowiedni formularz na ich stronie internetowej, aby otrzymać wycenę danej porady i jeśli spotka się ona z akceptacją, zespół prawników przystąpi do opracowania porady. Dzięki temu, że otrzymają ją Państwo na piśmie, będzie można zapoznać się na spokojnie i zawsze bez trudu do niej wrócić.

Kancelaria adwokacka Wałoszek–Stachowiak
ul. Szkolna 1/207
61-832 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 503 597 874Photo obrazki