profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Profesjonalna kancelaria prawna

Profesjonalna kancelaria prawna

Opublikowano 2019-08-30 00:00:00 w kategorii [Biznes i Ekonomia]
Oferta: Prawo cywilne

W kancelarii prawnej Mateusza Krzeptowskiego zawsze spotkają się Państwo z pełnym profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do klienta. Zajmuje się on między innymi sprawami karnymi, zapewniając Państwo obsługę od przygotowania do procesu aż do postępowania wykonawczego (po uprawomocnieniu się wyroku). Inną jego specjalność stanowi również prawo administracyjne. Można mu więc powierzyć na przykład sprawy budowlane, kwestię ubiegania się o prawo do kierowania określonymi pojazdami czy też postępowanie podatkowe.

Adwokat z Zielonej Góry - prawo cywilne

Mateusz Krzeptowski pracuje jako adwokat w Zielonej Górze. Prawo cywilne również mieści się w jego ofercie, co oznacza, że może on Państwu pomóc między innymi w staraniu się o przyznanie odszkodowania, będącego następstwem np. wypadku komunikacyjnego, błędu lekarskiego lub innego czynu zabronionego. Oprócz tego, adwokat Mateusz Krzeptowski przeprowadza również potrzebne windykacje w celu uzyskania należnej kwoty pieniężnej. Ponadto, prawo cywilne obejmuje też sprawy związane z nieruchomościami, spadkiem i nie tylko.

Adwokat Mateusz Krzeptowski
ul. Pod Filarami 2/10
65-068 Zielona Góra
woj. lubuskie
Telefon: 607 248 676Photo obrazki