profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Profesjonalne usługi geodezyjne

Profesjonalne usługi geodezyjne

Opublikowano 2019-06-25 00:00:00 w kategorii [Biznes i Ekonomia]
Oferta: Geodeta - Szczecin

Geonova jest firmą ze Szczecina, która świadczy profesjonalne usługi geodezyjne i kartograficzne w okolicy, ale także w miastach na terenie całego kraju. Jej pracownicy dysponują profesjonalnymi urządzeniami pomiarowymi, które pozwalają szybko i dokładnie wydzielić wybrane tereny, działki i inne, a także ogromną wiedzą. Każdy geodeta powinien z dużą wprawą posługiwać się różnorodnym sprzętem geodezyjnym oraz posiadać niezbędne kwalifikacje i zaplecze teoretyczne, pozwalające mu na skuteczne działanie w terenie.

Doświadczony geodeta ze Szczecina

Geodeta działa nie tylko w Szczecinie, gdyż z jego usług korzystali już klienci z miast w wielu miejscach Polski. Na duże uznanie zasługują staranność oraz rzetelność tego specjalisty, a także wieloletnie doświadczenie w tym fachu. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnego oprogramowania oraz sprzętu może on szybko dokonać podziału działki budowlanej, przygotować mapę do księgi wieczystej czy sporządzić specjalistyczną dokumentację budowlaną. Zakres usług tego geodety został przedstawiony na stronie internetowej.

Firma geodezyjna Geonova Woźniczko B.
ul. Monte Cassino 18a/12
70-467 Szczecin
woj. zachodniopomorskie
Telefon: 507 103 897Photo obrazki