profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Promocja Kraju Kwitnącej Wiśni

Promocja Kraju Kwitnącej Wiśni

Opublikowano 2019-09-08 00:00:00 w kategorii [Turystyka]
Oferta: Wycieczki do Japonii z Ichigo

Japońskie Centrum Kultury i Biznesu ICHIGO to miejsce, które powinna odwiedzić każda osoba zainteresowana Krajem Kwitnącej Wiśni. Posiada ono swoje ośrodki na terenie całego kraju, gdzie prowadzi efektywne kursy językowe dla osób o każdym poziomie zaawansowania. Firma ułatwia także nawiązanie relacji biznesowych z tym odległym krajem oraz pośredniczy w poszukiwaniu w nim pracy. Dodatkowo, organizuje ona niepowtarzalne wycieczki do Japonii, podczas których klienci zdobywają nowe umiejętności oraz wiedzę.

Ciekawe wycieczki do Japonii

Trudno jest zrozumieć kulturę oraz ludzi pochodzących z egzotycznego kraju bez jego odwiedzenia, dlatego ICHIGO przygotowuje wyjątkowe wycieczki do Japonii. Program wyjazdów jest starannie ułożony przez doświadczonych przewodników, którzy będą również odpowiedzialni za grupę na miejscu. Doskonała znajomość kraju oraz panujących w nim zwyczajów sprawi, że podróż dostarczy autentycznych doznań. Wycieczki do Japonii są zorganizowane z pieczołowitością, tak aby dostarczyć ich uczestnikom wielu niepowtarzalnych wrażeń.

ICHIGO Japońskie Centrum Kultury i Biznesu
ul. Moniuszki 7
40-005 Katowice
woj. śląskie
Telefon: 721 247 050Photo obrazki