profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Prowadzenie rachunkowości w firmie

Prowadzenie rachunkowości w firmie

Opublikowano 2020-06-23 00:00:00 w kategorii [Biznes i Ekonomia]
Oferta: Usługi rachunkowe

Usługi księgowe są usługą, z której korzystać muszą zarówno mali jak i więksi przedsiębiorcy. Nawiązując współpracę z biurem rachunkowym powinniście mieć Państwo pewność, że zaplecze księgowe prowadzone będzie w pełni poprawnie i rzetelnie. Biuro ABMA od ponad dwudziestu lat zajmuje się księgowością, usługami kadrowo-płacowymi a także doradztwem gospodarczym. Zespół doświadczonych pracowników biura stale podnosi swoje kwalifikacje tak by jakość świadczonych usług była na jak najwyższym poziomie.

Pomoc w wprowadzeniu na rynek

Biuro rachunkowe ABMA świadczy różnego rodzaju usługi rachunkowe w skład, których wchodzi np. prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, sporządzanie sprawozdań wymaganych przez konkretne urzędy czy przygotowywanie listy płac oraz dokumentacji o przebiegu zatrudnienia. Ponadto pracownicy pomogą Państwu we wszystkich formalnościach związanych z założeniem oraz rejestracją nowej działalności. Cena wszystkich usług ustalana jest na podstawie i indywidualnych potrzeb klienta i zależy między innymi od ilości dokumentów.

Biuro rachunkowe ABMA
ul. Seminaryjna 14
85-326 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie
Telefon: 727 720 600Photo obrazki