profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Pudełka, torebki ipuzderka

Pudełka, torebki ipuzderka

Opublikowano 2019-08-14 00:00:00 w kategorii [Handel Elektroniczny]
Oferta: Opakowania na prezenty - Goldenbox

Estetyczne zapakowanie prezentu czy gadżetu znacząco podnosi jego rangę. Wygląda on znacznie bardziej dostojnie i profesjonalnie, dzięki czemu generuje pozytywne emocje i skojarzenia. Najczęściej metodę tę wykorzystują przedsiębiorstwa, które chcą nagrodzić swoich pracowników lub rozdać gadżety nowym czy potencjalnym klientom. To właśnie do nich swoją ofertę kieruje Golden Box, firma, która produkuje opakowania na prezenty na zamówienie. Duża różnorodność pudełek oraz atrakcyjne ceny zachęcają klientów z całego kraju do nawiązania współpracy z tym producentem.

Estetyczne opakowania na prezenty

Specjaliści z Golden Box przygotują opakowania na prezenty, które będą idealnie dostosowane do znajdujących się w ich wnętrzu gadżetów. Zadbają oni o ich odpowiednie wyeksponowanie, dobierając wyściółkę z atłasowego materiału, kartonu czy pianki oraz stosowne wieczko. Zaproponują oni klientowi dodatkowe ozdoby w postaci koralików, wstążek czy kokardek, a także wskażą, która metoda druku będzie wyglądać najlepiej. Wygląd opakowań, typ dekoracji i materiałów oraz zamawiana ilość sztuk będą miały wpływ na cenę zamówienia.

Golden Box
ul. Armii Krajowej 15
57-400 Nowa Ruda
woj. dolnośląskie
Telefon: 697 093 815Photo obrazki