profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Rachunkowość na wysokim poziomie

Rachunkowość na wysokim poziomie

Opublikowano 2019-08-29 00:00:00 w kategorii [Biznes i Ekonomia]
Oferta: Księgowość JCLASSIC

Biuro rachunkowe JClassic powstało w 1993 roku i do tej pory świetnie się rozwija. Pracujący tam specjaliści dbają o to, aby wszystkie formalności związane z prowadzeniem firmy były dopięte na ostatni guzik. Dzięki temu, przedsiębiorca może się zająć wieloma innymi sprawami związanymi z działalnością gospodarczą. Biuro stawia duży nacisk na otwartą komunikację z klientem, na bieżąco przekazując mu wszystkie potrzebne informacje. Ponadto, stosują oni solidne zabezpieczenia danych osobowych, aby nie doszło do żadnych wycieków.

Księgowość - Leszno i Rydzyna

Prowadząc księgowość w Lesznie i Rydzynie, biuro JClassic pomaga licznym lokalnym przedsiębiorcom, szczególnie tym prowadzącym małe i średnie firmy. Zajmują się między innymi rozliczeniami ZUS i przygotowują wszystkie potrzebne deklaracje podatkowe - CIT, PIT, VAT. Co więcej, ich usługi obejmują również sprawy kadrowo-płacowe, związane np. z świadectwami pracy, okresowymi badaniami lekarskimi, urlopami, naliczaniem wynagrodzeń i nie tylko. Niezwykle ważne jest też prowadzenie ksiąg rachunkowych.

JClassic
ul. Akacjowa 1
64-130 Rydzyna
woj. wielkopolskie
Telefon: 661 968 557Photo obrazki