profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Sklep internetowy z materacami

Sklep internetowy z materacami

Opublikowano 2019-07-02 00:00:00 w kategorii [Handel Elektroniczny]
Oferta: Koło Materace Poznań

Salon Zdrowego Snu jest działającym w Poznaniu oraz całej Polsce sklepem, który oferuje swoim klientom bogaty wybór materacy. Produkty są dostarczane na terenie miasta oraz jego okolic zupełnie za darmo, natomiast w przypadku zamówień internetowych z innych miejsc, kupujący muszą liczyć się z tym, iż muszą opłacić usługi firmy kurierskiej. Przedsiębiorstwo sprzedaje produkty M&K Foam Koło, czyli materace, które występują w wielu rozmiarach i różnych odmianach i cieszą się ogromną popularnością w kraju i za granicą.

Materace Koło

Artykuły znajdujące się w asortymencie firmy Salon Zdrowego Snu pochodzą od największego polskiego producenta tych produktów M&K Foam Koło. Materace w poznańskim sklepie stacjonarnym mogą być nie tylko z bliska obejrzane, ale także przetestowane przez odwiedzającego lokal klienta. Dzięki temu może on sprawdzić jak zachowuje się każdy z produktów oraz jakiego typu podparcie dla ciała i kręgosłupa oferuje. Zbadanie właściwości kupowanego materaca ułatwi podjęcie dobrej decyzji i zakupienie typu, który spełnia wszystkie potrzeby klienta.

Salon Zdrowego Snu
ul. Głogowska 178
60-126 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 888 222 276Photo obrazki