profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Sklep internetowy z zegarkami

Sklep internetowy z zegarkami

Opublikowano 2019-05-02 00:00:00 w kategorii [Handel Elektroniczny]
Oferta: Zegarki damskie na pasku

Egusto to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą cenionych zegarków damskich oraz męskich na pasku i bransolecie. W jego ofercie znaleźć można zarówno produkty sygnowane popularnymi nazwami, ale także urządzenia, które dopiero zyskują popularność na rynku. Szeroki wybór produktów w różnym stylu znacząco ułatwia dobór rozwiązania dostosowanego do indywidualnych potrzeb kupującego. W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie oferty czy procesu realizacji zamówienia, klienci proszeni są o skontaktowanie się z infolinią lub o wysłanie e-maila.

Zegarki damskie

Zegarki damskie na pasku to jedna z grup produktów, które znaleźć można w sklepie. Firma postarała się, aby w jej kolekcji pojawiły się rozwiązania wyposażone zarówno w prostokątną kopertę, jak i te o okrągłej tarczy. Zegarki powstają z trwałych materiałów, dzięki czemu wiele modeli jest odpornych na upadki, a także zamoczenie. Paski w zegarkach damskich mogą być wykonane z gumy lub silikonu, co sprawia, iż świetnie leżą na nadgarstku, ale także z materiałów skóropodobnych i skóry, które są nie tylko wygodne, lecz także przepuszczają powietrze.

Egusto
ul. Wrocławska 32
58-200 Dzierżoniów
woj. dolnośląskie
Telefon: 511 104 555Photo obrazki