profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Sklep zoologiczny online

Sklep zoologiczny online

Opublikowano 2019-07-26 00:00:00 w kategorii [Handel Elektroniczny]
Oferta: Obroże Foresto

Każdy właściciel czworonoga musi znaleźć sprawdzoną firmę, która pozwoli mu zaopatrzyć się we wszystkie akcesoria i pokarm dla swojego pupila. Sklep internetowy AnimalsVet cieszy się dużym zaufaniem klientów, którzy mogą zawsze liczyć na błyskawiczną przesyłkę i profesjonalną obsługę. W przypadku jakichkolwiek pytań, pracownicy firmy udzielą rzetelnych odpowiedzi oraz pomogą w doborze potrzebnych artykułów. Na stronie zaprezentowano zarówno karmę mokrą, jak i suchą, różnorodne przekąski oraz szereg innych produktów dla kotów i psów.

Niezawodna obroża Foresto

Korzystając z oferty sklepu AnimalsVet warto rozważyć kupno obroży Foresto. Ten rewelacyjny wynalazek pozwala na zabezpieczenie psów i kotów przed kleszczami i innymi pasożytami podczas spacerów czy zabaw na świeżym powietrzu. Należy ją dopasować do wielkości czworonoga, a przede wszystkim do obwodu jego szyi, a następnie stosownie przyciąć, a końcówkę zamknąć specjalnym mechanizmem. Obroża Foresto posiada substancje aktywne i pomocnicze, które chronią skórę zwierzęcia nawet przez osiem miesięcy od otworzenia opakowania.

AnimalsVet
ul. Dąbrowskiego 2
32-065 Krzeszowice
woj. małopolskie
Telefon: 122 820 344Photo obrazki