profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Spokojna starość w Willi Kąkolowej

Spokojna starość w Willi Kąkolowej

Opublikowano 2019-10-04 00:00:00 w kategorii [Medycyna i Zdrowie]
Oferta: Prywatny dom opieki

Willa Kąkolowa to prywatny dom opieki, który mieści się w Warszawie, a dokładnie w słynącej z ciszy, spokoju oraz bliskości natury dzielnicy Wawer.Jego mieszkańcy chwalą zarówno kuchnię, jak i troskliwość opiekunów, którzy sprawują nad nimi pieczę. Załoga stara się kompleksowo zająć wszystkimi pensjonariuszami, aby jak najbardziej uprzyjemnić im pobyt w ośrodku. Wyremontowany budynek posiada także wszystkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz starszych, które mogą mieć problem z poruszaniem się po schodach czy korzystaniem z toalet.

Prywatny dom opieki - Warszawa

Ośrodki takie jak ten są niezawodnym wsparciem dla osób, których praca czy obowiązki nie pozwalają na zajęcie się schorowanymi rodzicami czy dziadkami. Prywatny dom opieki funkcjonuje w Warszawie, dzięki czemu klienci mieszkający w stolicy, nie będą mieli problemu z regularnymi wizytami. Sumienność oraz profesjonalizm załogi Willi Kąkolowej sprawia, iż szybko zyskują oni zaufanie pensjonariuszy oraz rodziny. Pomagają im oni w codziennym funkcjonowaniu, a także dbają o regularne przyjmowanie leków czy dodatkowe zajęcia.

Willa Kąkolowa - Profesjonalny dom seniora
ul. Kąkolowa 35
04-848 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefon: 609 492 009Photo obrazki