profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Sprawdzony behawiorysta

Sprawdzony behawiorysta

Opublikowano 2020-02-20 00:00:00 w kategorii [Hobby i Czas Wolny]
Oferta: Profesjonalne szkolenie psów

Certyfikowana trenerka i behawiorystka psów mgr inż. Anna Smerczyńska, która jest właścicielką Akademii Nasz Pies; od 2013 roku skutecznie pomaga wielu klientom, którzy się do niej zgłaszają ze swoimi czworonogami. Szkolenia są przeznaczone dla zwierzaków, które przejawiają problematyczne zachowania. Ważne jest to, że potrafi opierać swoją pracę na wzajemnym zrozumieniu. Pies nie jest tresowany, jak do cyrku, tylko trenowany, tak aby z właścicielem tworzyli zgrany zespół i wzajemnie sobie ufali.

Szkolenie dla psów w Warszawie

Szkolenie psów w Akademii Nasz Pies może być indywidualne lub grupowe. Pierwsze różni się tym, że pupil jest szkolony sam, indywidualnie. W drugim zaś grupa składa się z trzech lub czterech psów. Kurs obejmuje naukę podstawowych komend takich jak: siad, waruj, leżeć lub przywitaj się, zabawy węchowe, naukę chodzenia na luźnej smyczy, a także elementy socjalizacji z innymi ludźmi, jak i zwierzętami. Dzięki indywidualnym szkoleniom można szybko osiągnąć pożądany efekt, a dodatkowo zrozumieć emocje i potrzeby psa.

Akademia Nasz Pies
ul. Sapieżynska 8
00-215 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefon: 505 813 237Photo obrazki