profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Systemy osłon okiennych

Systemy osłon okiennych

Opublikowano 2019-06-28 00:00:00 w kategorii [Inne]
Oferta: Żaluzje - MultiRolety

MultiRolety to warszawska firma specjalizująca się w systemach osłon okiennych, wykonanych z dbałością o każdy szczegół. Obejmuje to zarówno produkcję, jak i sprzedaż oraz montaż. Zapewniają w pełni profesjonalną, a jednocześnie szybką obsługę, a także niezwykle przystępne ceny. Do wyboru mają Państwo szeroką gamę kolorów i fasonów, aby każdy mógł znaleźć taki model, który idealnie wpisze się w jego indywidualne upodobania oraz aranżację pomieszczenia, w którym wybrany model ma zostać zamontowany.

Żaluzje

Jednym z produktów, jakie można zamówić w firmie MultiRolety, są żaluzje. Warszawa stanowi lokalizację ich głównej siedziby, ale posiadają również swój oddział w Łodzi i pracują w obu tych miastach oraz ich okolicach. Dostępne są między innymi żaluzje aluminiowe, które zapewniają nowoczesny wygląd, a jednocześnie wykazują odporność na wodę, przez co często zakładane są w łazienkach i kuchniach. Inną propozycję firmy MultiRolety stanowi model drewniany, stanowiący niezwykle stylową ozdobę, nawiązującą do wielowiekowej tradycji.

MultiRolety
ul. Przędzalniana 93
93-114 Łódź
woj. łódzkie
Telefon: 503 420 450Photo obrazki