profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze

Opublikowano 2019-07-09 00:00:00 w kategorii [Informacje i Media]
Oferta: Roll up - Warszawa

W drukarni Rollupmania firmy i organizacje mogą zamówić znakomicie wykonane systemy wystawiennicze. Dzięki nim, wyraźniej podkreślą swój udział na festiwalach, pokazach, targach i innych tego rodzaju eventach. Doskonale przyciągają one uwagę konsumentów, przez co skutecznie informują ich o ofercie. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest również z pewnością jego mobilność - roll up można bez problemu schować do kasetki i wygodnie przenosić. Co więcej, po złożeniu zajmuje on bardzo mało miejsca, co ułatwia także jego przechowywanie.

Roll-upy w Warszawie

Taki wysokiej jakości roll up można zamówić w Warszawie oraz wielu innych miastach. Pomimo faktu, że biuro firmy Rollupmania.pl mieści się w Poznaniu, nie ograniczają oni obszaru swojej działalności wyłącznie do tego miasta, lecz dokonują sprzedaży wysyłkowej na terenie całej Polski. Do wyboru jest kilka różnych wersji stojaków reklamowych, aby każdy mógł wybrać taki model, który odzwierciedla jego możliwości i zapotrzebowania. Dostępne są np. warianty z dwustronną grafiką lub wzmocnioną konstrukcją z solidnego aluminium.

Rollupmania
ul. Kordeckiego 42A
60-144 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 517 232 609Photo obrazki