profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Trwałe domy szkieletowe

Trwałe domy szkieletowe

Opublikowano 2019-01-25 00:00:00 w kategorii [Biznes i Ekonomia]
Oferta: Ceny domów kanadyjskich

Firma Mark.Bud zajmuje się projektowaniem oraz budowaniem domów kanadyjskich w szwedzkiej technologii. Ceny proponowane przez tych specjalistów są niezwykle atrakcyjne, zwłaszcza w porównaniu z tradycyjnymi murowanymi budowlami. Szkielet drewniany stanowiący podstawę konstrukcji, został doceniony przez klientów na całym świecie, którzy cenią sobie szybkość z jaką realizowane są owe inwestycje. Korzystając z usług Mark.Bud klienci mogą liczyć na pełen profesjonalizm jej zespołu oraz sprawdzone technologie wykorzystywane przez nich przy pracy.

Domy kanadyjskie - Ceny inwestycji

Koszty inwestycji to jeden z podstawowych argumentów, które przekonują klientów do zdecydowania się na domy kanadyjskie. Ceny takiego przedsięwzięcia są zdecydowanie niższe niż tradycyjnego, murowanego budynku. Ponadto, projekt jest także dużo bardziej ekologiczny - terenu budowy nie zaśmiecają substancje, takie jak cement czy wapno, a sama emisja oparów generowanych przez budowę jest dużo niższa. Oprócz atrakcyjnej ceny, domy kanadyjskie cenione są także za szybkość powstawania - w budynku będzie można zamieszkać już po 3-4 miesiącach.

Mark-Bud
ul. Sapieżyńska 8/1
21-500 Biała Podlaska
woj. lubelskie
Telefon: 500 240 340Photo obrazki