profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Usługi architektoniczne na najwyższym poziomie

Usługi architektoniczne na najwyższym poziomie

Opublikowano 2020-03-20 00:00:00 w kategorii [Biznes i Ekonomia]
Oferta: Architekt Poznań

Fiord-Architekci to biuro projektowe z Poznania. Firma zatrudnia zespół specjalistów, którzy zajmują się nie tylko projektowaniem wnętrz, czy tworzeniem projektów architektury mieszkaniowej i usługowej, ale także dokonywaniem inwentaryzacji istniejących obiektów. Ponadto przedsiębiorstwo Fiord oferuje pomoc architekta przy opracowywaniu inwestycji, a także kompletowaniu oraz wypełnianiu dokumentów, niezbędnych przy budowie. Specjaliści realizują zlecenia nie tylko na terenie miasta Poznań, ale i całego kraju.

Architekt - Poznań

Pomoc architekta jest konieczna nie tylko przy stawianiu dużych i skomplikowanych konstrukcji. Budowa domów jednorodzinnych również wymaga precyzyjnego dopracowania jeszcze przed rozpoczęciem prac. W takim przypadku może Państwu pomóc architekt z poznańskiej firmy Fiord. Specjalista tworzy bowiem projekty, które zachwycają wizualnie i są niezwykle funkcjonalne. To szczególnie istotna kwestia przy budowie niewielkich obiektów. Poza tym projekt przygotowany przez przedsiębiorstwo Fiord uwzględnia potrzeby i wymagania klientów, a także zagadnienia dotyczące energooszczędności.

Fiord Architekci
ul. Dolna Wilda 38B/L1
61-552 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 609 483 830Photo obrazki