profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Wszechstronna restauracja

Wszechstronna restauracja

Opublikowano 2019-07-14 00:00:00 w kategorii [Rozrywka]
Oferta: Catering Qlinarni Poznań

Qlinarni to ceniona firma cateringowa z Poznania, która świadczy swoje usługi na terenie całego miasta. Swoją ofertę kieruje przede wszystkim do firm oraz osób organizujących duże bankiety, aczkolwiek klienci indywidualni mogą również zamówić potrawy przygotowywane przez jej kucharzy. Poza dostarczaniem jedzenia pod wskazany przez zamawiającego adres, organizuje ona także imprezy okolicznościowe w swoim lokalu. Przestronne i estetycznie urządzone wnętrza pozwolą na zorganizowanie chrztu, urodzin czy rocznicy ślubu.

Catering dla firm i klientów indywidualnych

Firma oferuje catering w Poznaniu, który przystosowany jest do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Przedsiębiorstwa mogą zdecydować się na zestawy śniadaniowe, kawowe czy obiadowe dla swoich pracowników czy partnerów. Ich menu jest ustalane w porozumieniu z kucharzem, aby jak najlepiej odpowiadało upodobaniom zespołu. W przypadku klientów indywidualnych, mogą oni zwyczajnie zamówić wybrane dania i zjeść dzięki temu smaczny obiad czy kolację, ale mogą także zorganizować wyjątkowy bankiet dla swoich gości.

Qlinarni
ul. Świętego Szczepana 9
61-465 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 618 302 246Photo obrazki