profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Wydobywanie ukrytego potencjału

Wydobywanie ukrytego potencjału

Opublikowano 2019-10-01 00:00:00 w kategorii [Nauka]
Oferta: Szkolenia miękkie

Podczas szkoleń prowadzonych przez ośrodek Modern Area mogą Państwo odkryć w sobie niewykorzystany potencjał i znaleźć motywację do pokonywania trudności. Nic więc dziwnego, że często z ich oferty korzystają przedsiębiorcy, którzy chcą zwiększyć efektywność funkcjonowania swojej firmy. Oferta prelekcji jest bardzo bogata, aby zawsze mogli Państwo znaleźć taką propozycję, która okaże się najbardziej odpowiednia w przypadku danego grona odbiorców. Są to szkolenia zarówno dla pracowników administracyjnych, jak i fizycznych, a także dla menedżerów.

Szkolenia miękkie

Ośrodek Modern Area organizuje między innymi szkolenia miękkie. Jedną z osób je prowadzących jest Rafał Wilk, były żużlowiec, który od czasu wypadku z 2006 roku porusza się na wózku inwalidzkim. Mimo swojej niepełnosprawności, wrócił on do sportu i obecnie osiąga sukcesy w igrzyskach paraolimpijskich. Na swoich prelekcjach mówi o przezwyciężaniu trudnych sytuacji i radzeniu sobie z niepowodzeniami. Ponadto, wyjaśnia również jak radzić sobie ze stresem i zachowywać dystans do zaistniałych sytuacji.

Modern Area
ul. Karłowicza 2A/17
44-200 Rybnik
woj. śląskie
Telefon: 531 813 355Photo obrazki