profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Wyposażenie dla szkół i biur

Wyposażenie dla szkół i biur

Opublikowano 2019-08-23 00:00:00 w kategorii [Informacje i Media]
Oferta: Tablice magnetyczne

Firma Ekstra zajmuje się dystrybucją różnego rodzaju tablic, które przydadzą się między innymi w szkołach, na uczelniach, w biurach i nie tylko. Działają oni na rynku już od 1990 roku i potrafią doskonale wpisywać się w zapotrzebowania klientów, przez co zaskarbiają sobie oni ich uznanie. Zależy im na tym, aby każdy znalazł u nich coś dla siebie, dlatego swoją ofertę tworzą w sposób bardzo zróżnicowany. Mogą tam Państwo zamówić między innymi tablice typu flipchart, pomagające np. omawiać nowe projekty.

Tablice magnetyczne - Warszawa

Ponadto, dużą popularnością w firmie Ekstra cieszą się również tablice magnetyczne. Warszawa to główny obszar, na którym zapewniają oni dostawę produktu, ale są otwarci na współpracę również z klientami z innych miast. Tablice występują w różnych wielkościach - można znaleźć zarówno modele pojedyncze, jak i tzw. tryptyki. Dostępne są między innymi modele suchościeralne, po których można pisać markerami w rozmaitych kolorach. Poza tym, mogą również Państwo zamówić tradycyjne kredowe tablice magnetyczne.

Ekstra Tablice
ul. Plutonowego Jerzego Ciećwierza 65
05-080 Klaudyn
woj. mazowieckie
Telefon: 22 664 41 44Photo obrazki