profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Wyprawy na połów dorsza

Wyprawy na połów dorsza

Opublikowano 2019-08-29 00:00:00 w kategorii [Hobby i Czas Wolny]
Oferta: Wędkarstwo morskie - www.hunterustka.pl

Jeśli chcieliby Państwo wybrać się na wyprawę w morze na połów dorsza, bez wątpienia warto zainteresować się niezwykle atrakcyjną ofertą firmy Hunter Ustka. Organizowane przez siebie rejsy dopracowują oni pod każdym względem, aby wszyscy klienci byli nimi w pełni usatysfakcjonowani. Chcąc zapewnić Państwu jak najwyższy komfort i profesjonalizm, sprowadzili oni z Danii pełnomorski jacht i przystosowali go perfekcyjnie pod wyprawy na połów ryb. Ma on między innymi echosondę, radar, 2 odbiorniki GPS i nadajnik EPIRB.

Wędkarstwo morskie - wspaniała pasja

Usługi firmy Hunter Ustka pozwalają pielęgnować wspaniałą pasję, jaką stanowi wędkarstwo morskie. Jest to hobby, które cieszy się dużą popularnością od pokoleń, głównie ze względu na satysfakcję, jaką przynosi pozyskanie zdobyczy własnymi siłami. Na taką wyprawę może wybrać się np. grupa krewnych lub znajomych, a co więcej, jest to także świetny pomysł na firmowy event integracyjny. W cenie usługi otrzymują Państwo ciepłe napoje, wodę oraz jeden gorący posiłek, a także dostęp do profesjonalnego sprzętu do wędkarstwa morskiego i wiele innych udogodnień.

Hunter Ustka
ul. Słowackiego 9
76-270 Ustka
woj. pomorskie
Telefon: 603 057 057Photo obrazki