profesjonalny biznes dla firm
Wyszukiwarka

rgBiznes - profesjonalna reklama


Jeśli cenisz sobie czas, profesjonalną obsługę, doświadczonych specjalistów to czas na skuteczną promocję z serwisem rgBIZNES! Zaufaj nam jak wiele innych firm!

Download Resume

Zdobądź prawo jazdy kategorii B

Zdobądź prawo jazdy kategorii B

Opublikowano 2019-07-16 00:00:00 w kategorii [Nauka]
Oferta: Nauka jazdy samochodem

Jeżeli poszukują Państwo szkoły jazdy w Częstochowie, O.S.K. Jastrzębski będzie doskonałym wyborem bez znaczenia na wiek czy możliwości finansowe zainteresowanego. Ośrodek działa w mieście już od lat, stale podnosząc kwalifikacje swoich pracowników oraz oferując najnowsze samochody. Jego instruktorzy z dużą cierpliwością i wyrozumiałością przekazują swoją wiedzę kursantom, przygotowując ich jak najlepiej do egzaminu. Nauka jazdy odbywa się w mieście oraz na specjalnie przygotowanym placu manewrowym, w całości stanowiącym własność tej firmy.

Kompleksowa nauka jazdy w Częstochowie

Każdy kursant odbywający szkolenie musi zdobyć wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, dzięki którym, po zdaniu egzaminu, stanie się pełnoprawnym uczestnikiem ruchu drogowego. Nauka jazdy w Częstochowie, którą prowadzi O.S.K. Jastrzębski, nauczy Państwa jak zachowywać się na drodze oraz nie stwarzać zagrożenia dla jej innych użytkowników. Z pomocą doświadczonego instruktora nabędą Państwo niezbędne odruchy, przyzwyczajenia i umiejętności, a także uzyskają Państwo odpowiedzi na wszystkie zadane pytania.

O.S.K. Jastrzębski
ul. Aleja Najświętszej Maryi Panny 51
42-200 Częstochowa
woj. śląskie
Telefon: 601 450 691Photo obrazki